Samochód dla pary młodej

Około cztery miesiące przed ślubem zastanówcie się czym będziecie jechać w tym szczególnym dniu. Czy będzie to zwykły samochód, limuzyna, bryczka, czy jeszcze inny środek transportu, a może pójdziecie piechotą?

Jeśli miejsce ceremonii znajduje się niedaleko domu panny młodej, spacer przed ołtarz to nie tylko oszczędność, ale także oryginalny pomysł. Wyobraźcie sobie korowód złożony z najbliższych Wam osób, któremu przygrywa weselna orkiestra, a na czele tej wspaniałej parady idziecie Wy w pięknych, ślubnych strojach. Takie rozwiązanie sprawdza się wyłącznie w letnich miesiącach. A ponieważ wszystko za wyjątkiem pogody można przewidzieć i zamówić, lepiej przezornie zaopatrzyć się również w pojazd. Jeśli chcecie wywołać zainteresowanie otoczenia, wybierzcie dorożkę lub ekskluzywny kabriolet. Oba przypadki są ryzykowne ze względu na aurę, która jest nieobliczalna, dlatego tego typu transport również najlepiej sprawdza się w lecie.

Zarówno zapewnienie Wam luksusu jak i wzbudzenie zachwytu zagwarantuje wynajęcie limuzyny lub auta w stylu retro. Kolor pojazdu to najczęściej biały, są również dostępne popielate, beżowe i czarne. Jednak trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż za wyszukane i ekskluzywne pojazdy trzeba odpowiednio płacić. Jeśli chcecie wynająć limuzynę to proszę pamiętać, że cena będzie powiększona o wynagrodzenie dla szofera, a w przypadku bryczki będzie trzeba dodatkowo liczyć dorożkarza. Wypożyczenie bryczki lub limuzyny na wesele będzie kosztować około 1000 zł.

Jednak wyjątkowy i elegancki środek transportu nie musi wcale być drogi. Jeśli ktoś w Waszej rodzinie dysponuje ładnym i estetycznym samochodem, to wystarczy go odświeżyć i odpowiednio udekorować. Salony ślubne dysponują gotowymi przebraniami na auta, na które wystarczy przeznaczyć jedyne – w porównaniu do reszty wydatków – 100 zł. Będziecie się czuć pewnie, gdyż pojazd będzie Wam znany, a musicie pomyśleć również o transporcie dla gości.

Niektórzy na pewno przyjadą pociągiem lub ktoś ich przywiezie, więc nie wypada, aby po ceremonii czekali na taksówkę, która dowiezie ich na miejsce przyjęcia. Dlatego sporządźcie listę gości weselnych, którzy nie będą mieli własnego transportu i zorganizujcie dla nich niewielki bus lub autokar, pamiętając o jego estetycznym i wyjątkowym wyglądzie.